Her bütçeye uygun çeşitli modellerde araç alternatiflerimizle size en uygun kiralama hizmetini sunuyoruz.

Filo Kiralama Nedir?

 Filo kiralama, 12 aydan 48 aya kadar yararlanabileceğiniz uzun dönem araç kiralama hizmetidir. Günümüzde araç, küçük veya büyük işletme fark etmeksizin herkesin bir ihtiyacıdır. Maliyetini en aza indirip kârını ise arttırmak isteyen işletmeciler için bu ihtiyacı karşılamanın en uygun yolu filo kiralamadır.

Filo kiralamayla işletmeciler uzun dönem araç ihtiyacını satın alma yapmaksızın aylık olarak ödeme kapsamında kendilerine tahsis ederler. Şirket sahipleri böylece satın alma yapmadan ciddi bir maliyeti ortadan kaldırarak araç ihtiyacını daha avantajlı bir şekilde karşılamış olur. Barla Filo olarak sektördeki 26 yıllık tecrübemiz, her geçen gün daha da çoğalan ve yenilenen araç filomuz ve gün geçtikçe daha da büyüyen tecrübeli personel ekibimizle size en uygun hizmeti ve desteği her zaman sağlamış olup sizlerin memnuniyeti her zaman önceliğimiz olmuştur. 

Filo Kiralamanın Avantajları

Filo kiralama başta maliyet olarak herhangi bir satın alma işleminde cebinizden çıkacak yüklü miktardaki nakit çıkışını engeller.

Barla Filo olarak müşterilerimize aydan aya belirlediğimiz sabit kira bedelleriyle ödemelerini rahatlıkla yapma imkânı sağlıyoruz. Aynı zamanda herhangi bir araç satın almanızla birlikte ortaya çıkacak kasko, sigorta, motorlu taşıtlar vergisi vb. taşıt giderlerinin maliyetini ortadan kaldırıp bu gibi işlemleri Barla Filo’nun operasyon ekibine bırakarak hem nakit hem vakit harcamamış olursunuz.

Kiralama yapmanız ile birlikte tarafınıza kesilecek faturayı gider olarak göstererek KDV indiriminden yararlanabilirsiniz. Sizi araç satın alma maliyetinden kurtaran filo kiralama yöntemi, aracın periyodik bakım hizmetleri, vergi ödemeleri, hasar onarımları, ikame araç hizmeti ve lastik değişimi gibi konuları da Barla Filo personel ekibine bırakmanın rahatlığını yaşamanızı sağlar.

Filo kiralamayla birlikte yatırım riski, aracın yıpranması ve ikinci el değeri gibi araç sahiplerinin düşündüğü konularla kafanızı yormadan ihtiyacınızı en uygun şekilde giderip işinize odaklanabilirsiniz. 

S.S.S. – Sıkça Sorulan Sorular

Kiralama yapabilmesi için ehliyetimin kaç yıllık olması gerekiyor? 

  • Kiralanacak araç, en az 5 yıllık ehliyete sahip kullanıcılar tarafından kiralanabilir. 

Kiralama teklifini nasıl alabilirim? 

  • Kiralama teklifini dilerseniz +90 224 666 00 05 numaralı telefondan bize ulaşarak dilerseniz de web sitemizdeki Teklif Talebi kısmından bize talepte bulunarak alabilirsiniz. 

Aracı nasıl teslim alabilirim/edebilirim? 

  • Aracınızı Barla Filo’dan teslim alıp Barla Filo’ya teslim etmelisiniz. 

Faturamı ne zaman alabilirim? 

  • Faturanız kiralama yapıldıktan sonra gün içerisinde size mail olarak iletilir. 

Kiralamalarda kredi kartı dışında ödeme şekli bulunuyor mu? Nakit ödeme yapabilir miyim? 

  • Barla Filo bünyesinde yapılacak tüm kiralamalarda, kiralama kimin adına yapılacak ise şahsına ait, üzerinde kiralama yapacak olan müşterimizin isim soy isminin yazdığı, kredi kartı talep edilmektedir. Kredi kartının dışında nakit, debit kart, sanal kart, senet vb. ödeme şekilleri kabul edilmemektedir. Kredi kartı istenmesinin nedeni oluşabilecek trafik cezaları, karayolları geçişleri, kiralama uzatma talepleri, hasar bedeli vb. durumlarda tahsil yapılabilmesi içindir. 

Başkasına ait kredi kartı ile kiralama yapabilir miyim? 

  • Maalesef başkasına ait kredi kartı ile kiralama yapamazsınız. Müşterimiz ödemeyi yapan kişidir ve kredi kart sahibi kimse sözleşme onun adına açılır ancak adına anlaşma açılacak kişinin ehliyetinin de olması gerekir. 

Kredi kartı puanları ile kiralama yapabilir miyim? 

  • Barla Filo bünyesinde kredi kartı puanları ile araç kiralaması yapılmamaktadır. 

Depozito tutarı alınmadığı durum var mı? 

  • Yapılan kiralamalarda, depozito tutarı her kiralama için alınmaktadır. Bu tutar, araç segmentine ve yapılan finansal analize göre değişiklik göstermektedir. 

Depozito bedeli ne zaman iade edilir? 

  • Depozit olarak tahsil edilen tutar kiralama bitiminde, varsa ek hizmet, güvenceler, hasar vb. gibi kiralamanızda bulunmayan bedeller düşüldükten sonra sizden alınan IBAN numarasına iade edilecektir. Depozito iadeleri için ödemelerimiz cuma günleridir. 
Menü