Bursa’da Filo Kiralama – Şirketiniz ve personeliniz için uzun süreli binek araç filosu kiralamak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Filo Kiralama Nedir?

Filo kiralama, şirketlerin uzun dönem araç ihtiyacını satın alma yapmaksızın aylık olarak ödeme kapsamında kendilerine tahsis etmesidir. Şirket sahipleri böylece ciddi bir maliyeti ortadan kaldırarak araç ihtiyacını daha avantajlı bir şekilde karşılamış olur.

Barla Filo olarak sektördeki 26 yıllık tecrübemiz, her geçen gün daha da çoğalan güçlü araç filomuz ve gün geçtikçe daha da büyüyen personel ekibimizle size uygun hizmeti ve desteği her zaman sağlamış olup sizlerin memnuniyeti her zaman bizim için önceliğimiz olmuştur.

Filo Kiralamanın Avantajları

Filo kiralama başta maliyet olarak herhangi bir satın alma işleminde cebinizden çıkacak yüklü miktardaki nakit çıkışını engeller. Barla Filo olarak müşterilerimize aydan aya belirlediğimiz sabit kira bedelleriyle ödemelerini rahatlıkla yapma imkânı sağlıyoruz.

Aynı zamanda herhangi bir araç satın almanız dâhilinde ortaya çıkacak kasko, sigorta, motorlu taşıtlar vergisi vb. taşıt giderleriyle uğraşmak yerine araç kiraladığınızda tüm bunlar sizin adınıza Barla Filo tarafından halledilir. Kiralama yapmanız dâhilinde aynı zamanda tarafınıza kesilecek faturayla birlikte faturayı gider olarak göstererek KDV indiriminden yararlanabilirsiniz.

Menü